• https://www.facebook.com/profile.php?id=100025684460754
  • https://twitter.com/icsadankara
  • https://www.instagram.com/icsadankara/
  • https://www.youtube.com/channel/UCGSpgHyA7JkzP3kBgDsAjVw
Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Ziyareti


Genel Başkanımız Ramazan ATA ve Federasyonumuz Genel Sekreteri, İÇSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Hitit Üniversitesi SBF Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ali ÜNAL tarafından Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nuriye BÜYÜKKAYACI DUMAN ile birlikte Çorum İl Sağlık Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirildi.
Çorum İl Sağlık Müdürü Sayın Opr. Dr. Ömer SOBACI ile yapılan görüşmede geçtiğimiz yıl Sağlık İdarecileri Günü kapsamında Hitit Üniversitesi’nde düzenlenen Çorum İli Sağlık Potansiyeli ve Sağlık Hizmetlerinin Yönetimi Çalıştay ve Sempozyumu’na katılımlarından ve sağlık yönetimi alanındaki faaliyetlere desteklerinden dolayı teşekkür edildi.
Programda Çorum İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapan Sağlık İdarecisi meslektaşlarımızla bir araya gelindi. Meslektaşlarımız tarafından sorunları, önerileri ve istekleri dile getirildi.
Misafirperverlik gösteren bizleri ağırlayan Çorum İl Sağlık Müdürü Sayın Opr. Dr. Ömer SOBACI’ya ve meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali ÜNAL
İÇSAD Yönetim Kurulu Başkanı
  
135 kez okundu

SİDEF